All for Joomla All for Webmasters

НБУ продовжив термін переказу коштів за реквізитами «Код банку» та «Рахунок»
В Україні запроваджено міжнародний номер банківського рахунка за стандартом IBAN. З 5 серпня 2019 року всі банки відкривають клієнтам нові рахунки лише за стандартом IBAN, а діючі рахунки поступово (до 31 жовтня 2019 року) змінюють відповідно до вимог цього стандарту.

Нацбанк знизив облікову ставку до 16,5 %
Правління Національного банку України ухвалило рішення знизити облікову ставку до 16,5 % річних з 6 вересня 2019 року. Національний банк продовжує цикл помʼякшення монетарної політики, оскільки очікує уповільнення інфляції до цілі 5 %.

Тільки постійне представництво нерезидента сплачує податок на прибуток

Міністерство фінансів наказом № 345 затвердило Узагальнюючу податкову консультацію щодо деяких питань застосування правил трансфертного ціноутворення представництвами нерезидентів в Україні.
Зокрема, Податковим кодексом України визначено перелік господарських операцій, які визнаються контрольованими для цілей трансфертного ціноутворення, до якого Законом № 2245-VIII від 07.12.2017 року внесено зміни та включено операції, які здійснюються між нерезидентом та його постійним представництвом в Україні.

Перевести готівку, не відкриваючи рахунок, можна на пошті

Національний банк розширив перелік субʼєктів, які мають право здійснювати операції з приймання готівки в гривнях для подальшого її переказу.

Відтепер такими субʼєктами визнано операторів поштового звʼязку, які отримали ліцензію Національного банку на переказ коштів у національній валюті без відкриття рахунків.

Під час здійснення безготівкових розрахунків у гривні оформлювати картку зі зразками підписів не потрібно

Нацбанк урегулював окремі питання здійснення безготівкових розрахунків у національній валюті.
Відповідні норми містить постанова Правління НБУ від 25 червня 2019 року № 83 «Про затвердження Змін до Інструкції про безготівкові розрахунки в Україні в національній валюті».

Компанія «Legal Business Assistants» завжди тримає руку на пульсі змін законодавства задля Вашого успіху. Отримуючи правову допомогу у нас, Ви можете бути впевнені, що чинне законодавство завжди на стороні Вашого бізнесу.

Опитування

Які юридичні послуги актуальні для Вас?