All for Joomla All for Webmasters

Публікації

Боржники-юридичні особи, поспішіть!

Рейтинг користувача: 0 / 5

Неактивна зіркаНеактивна зіркаНеактивна зіркаНеактивна зіркаНеактивна зірка
 

    19 жовтня 2016 року набрав чинності Закон України "Про фінансову реструктуризацію" (далі - Закон), що є позитивною новиною для юридичних осіб, які мають кредитну заборгованість перед банківськими установами. 

    Як повідомлялось раніше, 06 жовтня 2016 року, на реалізацію даного Закону Комітет Верховної Ради України з питань фінансової політики і банківської діяльності сформував Спостережну раду з питань організації і проведення фінансової реструктуризації. До складу Спостережної ради обрані наступні особи:

- Роман Шпек – голова Ради НАБУ;
- Ірина Мудра – начальник управління реструктуризації Департаменту фінансової реструктуризації заборгованості та стягнення АТ «Ощадбанк»;
- Наталія Василець – заступник Голови правління АБ «Укргазбанк»;
- Ольга Білай – начальник управління по роботі з майном боржників Департаменту фінансової реструктуризації заборгованості та стягнення АТ «Ощадбанк»;
- Валерій Вощевський – Віце-президент з питань фінансової політики та банківської діяльності «Київської міської асоціації промисловості, будівництва, транспорту та зв’язку Асоціації «Київ».
   Національний банк України також вчинив дії, спрямовані на реалізацію даного Закону. Так, 13 жовтня 2016 року Правління Національного банку України прийняло Постанову №392 , якою затвердило Положення про застосування Національним банком України санкцій за порушення банками вимог Закону України «Про фінансову реструктуризацію». 18 жовтня 2016 року Національний банк України затвердив рамковий договір фінансової реструктуризації, до якого мають приєднатися банки, небанківські фінансові установи та Фонд гарантування вкладів фізичних осіб (від імені неплатоспроможних банків та банків, які ліквідуються). Національний банк України планує публікувати інформацію щодо сторін рамкового договору, які приєдналися або відмовилися від нього.

   Як бачимо, Закон України «Про фінансову реструктуризацію» активно імплементується в життя. Наступним кроком після обрання Спостережної ради з питань організації і проведення фінансової реструктуризації має бути формування Секретаріату і Арбітражного комітету. Враховуючи, обмежений строк дії даного Закону (до 19.10.2019 року) та реальний шанс вирішити свої фінансові проблеми з банками, іншими фінансовими установами і органами державної фіскальної служби в позасудовому порядку, радимо всім зацікавленим юридичним особам розпочати підготовку до процедури фінансової реструктуризації якнайшвидше. А ми, маючи відповідний досвід роботи в фінансових установах, будемо раді допомогти.  

Компанія «Legal Business Assistants» завжди тримає руку на пульсі змін законодавства задля Вашого успіху. Отримуючи правову допомогу у нас, Ви можете бути впевнені, що чинне законодавство завжди на стороні Вашого бізнесу.

Опитування

Які юридичні послуги актуальні для Вас?

Наша адреса

Legal Business Assistants
вул. Еспланадна, 28, оф. 7
м. Київ, Україна
тел: +380 (44) 232-1916
тел: +380 (50) 368-7057
тел: +380 (97) 941-2864
E-mail
office@businesslawyers.com.ua