All for Joomla All for Webmasters

Публікації

Рейтинг користувача: 0 / 5

Неактивна зіркаНеактивна зіркаНеактивна зіркаНеактивна зіркаНеактивна зірка

        З 5 серпня 2019 року всі банки України змінюють банківські рахунки клієнтів (як поточні, так і вкладні) за стандартом IBAN відповідно до вимог Постанови Правління Національного банку України від 28.12.2018 р. № 162 «Про запровадження міжнародного банківського рахунку (IBAN) в Україні». Цей процес триватиме з 5 серпня 2019 року до 31 жовтня 2019 року (включно) та передбачає зміну номеру банківського рахунку згідно Національного стандарту України «Фінансові операції. Правила формування міжнародного номера банківського рахунку (IBAN) в Україні. (IBAN Registry:2009, NEQ) ДСТУ-Н 7167:2010». Якщо до 5 серпня 2019 року номер банківського рахунку складався не більше ніж з 14 цифр, то після вказаної дати номер банківського рахунку буде складатися з 29 літерно-цифрових символів: коду країни, контрольного розряду, коду банку і номеру рахунку.

Рейтинг користувача: 0 / 5

Неактивна зіркаНеактивна зіркаНеактивна зіркаНеактивна зіркаНеактивна зірка

06 лютого 2018 року Верховна Рада України прийняла Закон «Про товариства з обмеженою відповідальністю та додатковою відповідальністю», який визначає правовий статус товариств з обмеженою відповідальністю та товариств з додатковою відповідальністю, порядок їх створення, діяльності та припинення, права та обов’язки їх учасників.

Рейтинг користувача: 0 / 5

Неактивна зіркаНеактивна зіркаНеактивна зіркаНеактивна зіркаНеактивна зірка

16 липня 2015 року був прийнятий Закон України «Про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо вдосконалення системи гарантування вкладів фізичних осіб та виведення неплатоспроможних банків з ринку» (далі по тексту – Закон).

Цим Законом до вкладників, кошти яких захищаються державою, були також віднесені і фізичні особи-підприємці. Проте, такі приємні нововведення для вкладників фізичних осіб-підприємців набрали чинності лише з 01 січня 2017 року. Тобто, грошові кошти фізичних осіб-підприємців будуть відшкодовуватись Фондом гарантування вкладів у тих банках, які були віднесені до категорії неплатоспроможних з 01 січня 2017 року. Таким чином, клієнтам-фізичним особам-підприємцям банків ПАТ «Платинум банк», АТ «Фортуна банк», АТ «НК «Банк» в межах суми гарантованого відшкодування за вкладом Фондом гарантування вкладів фізичних осіб будуть виплачені їх кошти.

Рейтинг користувача: 0 / 5

Неактивна зіркаНеактивна зіркаНеактивна зіркаНеактивна зіркаНеактивна зірка

    19 жовтня 2016 року набрав чинності Закон України "Про фінансову реструктуризацію" (далі - Закон), що є позитивною новиною для юридичних осіб, які мають кредитну заборгованість перед банківськими установами. 

    Як повідомлялось раніше, 06 жовтня 2016 року, на реалізацію даного Закону Комітет Верховної Ради України з питань фінансової політики і банківської діяльності сформував Спостережну раду з питань організації і проведення фінансової реструктуризації. До складу Спостережної ради обрані наступні особи:

Рейтинг користувача: 0 / 5

Неактивна зіркаНеактивна зіркаНеактивна зіркаНеактивна зіркаНеактивна зірка

14 червня 2016 року Верховна Рада України прийняла Закон «Про фінансову реструктуризацію» (далі по тексту - Закон), який визначає умови і порядок проведення процедури добровільної фінансової реструктуризації боржника. На сьогоднішній день положення Закону починають реалізовуватись та 06.10.2016 року, Комітет Верховної Ради України з питань фінансової політики і банківської діяльності обрав представників до Спостережної ради з питань організації та проведення фінансової реструктуризації. Нагадаємо, положення Закону щодо фінансової реструктуризації набирають чинності 19.10.2016 року та будуть діяти протягом трьох років.

Пропонуємо ознайомитись з аналізом Закону «Про фінансову реструктуризацію».  

Компанія «Legal Business Assistants» завжди тримає руку на пульсі змін законодавства задля Вашого успіху. Отримуючи правову допомогу у нас, Ви можете бути впевнені, що чинне законодавство завжди на стороні Вашого бізнесу.

Опитування

Які юридичні послуги актуальні для Вас?

Наша адреса

Legal Business Assistants
вул. Еспланадна, 28, оф. 7
м. Київ, Україна
тел: +380 (44) 232-1916
тел: +380 (97) 941-2864
E-mail
office@businesslawyers.com.ua