All for Joomla All for Webmasters

ПРО НАС

Legal Business Assistants

Компанія «Legal Business Assistants» – це команда досвідчених та висококваліфікованих юристів, які спеціалізуються на супроводженні бізнесу в Україні та за кордоном. Основним нашим завданням є мінімізація юридичних ризиків при створенні бізнесу та в процесі його подальшого розвитку, а також ефективний захист і відстоювання інтересів клієнтів як перед контрагентами, так і перед державними органами. Особливу увагу Компанія приділяє захисту інтересів малого та середнього бізнесу, який є основною рушійною силою економіки України.

Головним нашим кредо є досягати успіху разом з Вашим бізнесом, ефективно та надійно надаючи правову допомогу.

ПРИНЦИПИ

Наші основні принципи роботи:

  • Інтереси кожного клієнта понад усе;
  • Конфіденційність;
  • Відсутність конфлікту інтересів при наданні юридичних послуг;
  • Прозорий та зрозумілий принцип формування цін на юридичні послуги;
  • Надання послуг вчасно та на найвищому рівні;
  • Використання інноваційних технологій при наданні юридичних послуг;
  • Перевага досудовому врегулюванню спорів (медіація) перед судовими процесами;
  • Довготривалі партнерські відносини.

Ми завжди йдемо назустріч кожному клієнту. Саме тому розуміючи непросту ситуацію в бізнес-сфері, яка склалася на даний момент, ми готові йти на поступки в формуванні ціни на наші послуги, а також погоджуватися на розстрочку оплати наших послуг. При цьому, ми використовуємо індивідуальний підхід до кожного клієнта, та кожен клієнт є для нас важливим і цінним. Ми надаємо послуги будь-яким зручним для Вас способом: он-лайн, письмово, усно, з використанням Skype та інших технічних засобів.

НАША КОМАНДА

Божук Юлія

Управляючий партнер

Практики: банківське право, фінансове право, господарське право, цивільне право.

Освіта: Київський національний університет ім. Т.Г. Шевченка, юридичний факультет, 2004 р.

Мови: українська, російська, англійська.

Юлія Божук має більше ніж 15-річний досвід роботи в провідних українських та міжнародних банках, має значний досвід в супроводженні start-up проектів міжнародних фінансових груп в Україні. Працюючи в банках, Юлія, в основному, супроводжувала корпоративних клієнтів банків, враховуючи особливості їх діяльності. Також протягом певного часу працювала керівником юридичного відділу в компанії, яка супроводжувала угоди бізнес-брокериджу, злиття та поглинання, схеми корпоративного фінансування за участі нерезидентів. З 02 червня 2015 року є акредитованим юристом міжнародної мережі консультантів CBA (Cross Border Assossiates).

Юлія є експертом в договірній роботі, медіації, злитті та поглинанні, супроводженні відносин з банками, фінансовими та страховими компаніями, проведенні legal due diligence. Юлія – це юрист, який ніколи не зупиняється на досягнутому та завжди йде вперед, розвиваючи себе як фахівця, та як особистість.

Руденко Костянтин

Керуючий партнер

Практики: банківське право, фінансове право, господарське право, цивільне право.

Освіта: Університет економіки та права «КРОК», юридичний факультет, 2006 р.

Мови: українська, російська, англійська.

Досвід роботи Руденка Костянтина - це 14-річна ефективна робота в сфері повного супроводження діяльності господарських товариств та банківської діяльності. Супроводження діяльності господарських товариств полягало в створенні груп компаній та юридичному забезпеченні налагодження їхньої стабільної роботи. Протягом роботи в банківській сфері Костянтин супроводжував бізнес-діяльність як великих корпоративних клієнтів, так і клієнтів сегменту середнього бізнесу.

Костянтин є експертом в судовій практиці, договірній роботі, супроводженні відносин юридичних осіб та фізичних осіб-підприємців з фінансовими установами, супроводженні угод купівлі-продажу нерухомості, корпоративних прав, забезпеченні юридичної безпеки та оптимізації бізнесу.

Компанія «Legal Business Assistants» завжди тримає руку на пульсі змін законодавства задля Вашого успіху. Отримуючи правову допомогу у нас, Ви можете бути впевнені, що чинне законодавство завжди на стороні Вашого бізнесу.

Опитування

Які юридичні послуги актуальні для Вас?

Наша адреса

Legal Business Assistants
вул. Еспланадна, 28, оф. 7
м. Київ, Україна
тел: +380 (44) 232-1916
тел: +380 (97) 941-2864
E-mail
office@businesslawyers.com.ua